Vitajte u nás

Milé mamičky a oteckovia.

Naša materská škola je moderné edukačné zariadenie určené pre deti od 2-6 rokov. Nájdete nás v rodinnom dome s krásnym prostredím, bezproblémovým parkovaním a ľahkým prístupom z hlavnej cesty. Veľkorysé priestory školy boli upravené tak, aby sa u nás Vaše dieťa cítilo ako doma, malo pocit bezpečia, istoty. Včielka spĺňa všetky požiadavky Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ako aj Inšpektorátu práce, či Hasičského zboru.

Naša škola

 . . .  rešpektuje osobnosť každého dieťaťa, jeho slobodu a individuálny vývin, podporuje talent a rozvoj každého dieťatka podľa jeho danosti. Malé skupinky detí umožňujú dostatok priestoru k ich aktívnemu rozvoju. U nás sa Vaše dieťa pod dozorom profesionálneho pedagogického personálu môže hrať, učiť, maľovať, tvoriť, tancovať, spievať, športovať a bezproblémovo sa začleniť do detského kolektívu.

Na telefónnom čísle +421 919 191 436 si môžete dohodnúť obhliadku materskej školy.