+421 907 285 528riaditelka@msvcielka.sk

Súkromná materská škola Včielka

Čo je naozaj navždy? Vzdelanie a rodina.
Staňte sa súčasťou tej našej a spoločne
formujme ich budúcnosť.

Súkromná materská škola Včielka

Čo je naozaj navždy? Vzdelanie a rodina.
Staňte sa súčasťou tej našej a spoločne
formujme ich budúcnosť.

Trio talentovaných a kreatívnych učiteliek spolu s riaditeľkou vytvára prostredie pre rast a objavovanie sveta vášho dieťaťa

Deti, ktoré od nás odídu na základnú školu, veríme, že budú harmonickými osobnosťami, ktoré budú pripravené reagovať na morálne, či spoločenské požiadavky v ich ďalšom živote.

Spolupracujeme

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled

Kuchyňa

Naša filozofia

Kuchyňa

Naša filozofia

Vyberte si cenník na mieru

Sme tu pre všetky deti prednostne vo veku od 3 rokov (pri mladších deťoch zvažujeme emočno-kognitívnu pripravenosť). Poplatky je možné hradiť mesačne alebo štvrťročne.

Celodenná starostlivosť pre dieťa od 3-5 rokov

(6:30-16:30)

Deti od 2-3 rokov príplatok

+30€

Poldenná starostlivosť pre dieťa od 3-5 rokov

(6:30-12:00)

Deti od 2-3 rokov príplatok

+30€

Celodenná starostlivosť pre predškolákov

(6:30-16:30)

Často kladené otázky

Naša škola je zaradená do siete škôl a školských zariadení pod Ministertsvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a na základe schválenia Regionálnym úradom verejného zdravotníctva má kapacitu na 24 detí. V triede pre deti od 2-4 rokov je 12 detí a v triede od 5-6 rokov rovnako.

Tri talentované a kreatívne učiteľky spoločne s pani riaditeľkou sa snažia vytvárať a udržiavať teplé a povzbudzujúce prostredie, v ktorom vaše dieťa môže rásť a zároveň skúmať svet okolo seba.

Naša Súkromná materská škola Včielka je otvorená od 6:30 do 16:30 hod počas pracovných dní.

Áno, okrem 10 mesiacov školského roka sme otvorený aj cez letné prázdniny. Naša škola je z dôvodov povinnej sanitácie zatvorená prvý júlový týždeň, posledný augustový týždeň, prvý januárový týždeň a cez vianočné prázdniny.

Áno, priamo pred budovou školy sú 4 parkovacie miesta. Okrem toho je možné zaparkovať aj na bočnej ceste.

Chceli by ste patriť do našej včielkovskej rodiny? Ako na to?

Je ten správny čas?

Do materskej školy prihláste dieťatko iba v tedy, ak ste vy, rodičia, s tým stotožnení. Ak to tak cítite, je správny čas vybrať si školu.

Výber materskej školy

Určite si priority, čo od materskej školy očakávate. Či je súkromný sektor to, čo hľadáte.

Vybrali ste si nás?

Ak sme vám padli do oka, veľmi sa tešíme. Stačí si dohodnúť stretnutie s pani riaditeľkou a navštíviť nás osobne.

Podajte si oficiálnu prihlášku

Stiahnite si dokumenty potrebné k zápisu a následne vyplnené doručte naspäť k nám. Po rozhodnutí o prijatí budem všetky ďalšie kroky zdieľať spoločne

Naplánujte si návštevu a zažite atmosféru naše školy na vlastné oči

info@msvcielka.sk                  +421 377 865 654                Facebook                Instagram