+421 907 285 528riaditelka@msvcielka.sk

Miesto, kde každý deň začína dobrodružstvom

Náš tím tvoria skúsené učiteľky,
ktoré s láskou vzdelávajú vaše deti.

Veríme, že deti, ktoré od nás odídu na základnú školu, budú harmonickými osobnosťami. Budú pripravené reagovať na morálne, či spoločenské požiadavky v ich ďalšom živote.

Kreativita a pozitívna energia

Deťom ponúkame množstvo krúžkov a kurzov, na ktorých môžu rozvíjať svoje pohybové zručnosti alebo znalosti. V našej materskej škole ponúkame krúžok anglického jazyka, tanečný krúžok, kurzy plávania, korčuľovania či krúžok dopravnej výchovy.

Zapájame aj rodičov

V prípade záujmu organizujeme rôzne workshopy aj pre rodičov. Ide o workshopy s psychológmi, logopédmi či špeciálnymi pedagógmi.

Zdravé a chutné jedlo

Zdravá a vyvážená strava je základ, na ktorom si dáme záležať. Naša pani kuchárka varí chutné a vyvážené jedlá z tých najkvalitnejších a lokálnych surovín. V prípade intolerancií vieme vašim deťom zabezpečiť rovnako plnohodnotnú stravu.

Naša filozofia

Prepájame vzdelávanie detí na všetkých troch úrovniach: rodičia, deti a učitelia. Je to vízia, ktorou sa riadime denne. Materská škola je totiž prvou inštitúciou, ktorá deťom otvára brány do sveta vedomostí.

Zdravé a chutné jedlo

Naša filozofia

Vyberte si cenník na mieru

Sme tu pre všetky deti prednostne vo veku od 3 rokov (pri mladších deťoch zvažujeme emočno-kognitívnu pripravenosť). Poplatky je možné hradiť mesačne alebo štvrťročne.

Celodenná starostlivosť pre dieťa od 3-5 rokov

(6:30-16:30)

Deti od 2-3 rokov príplatok

+30€

Poldenná starostlivosť pre dieťa od 3-5 rokov

(6:30-12:00)

Deti od 2-3 rokov príplatok

+30€

Celodenná starostlivosť pre predškolákov

(6:30-16:30)

Často kladené otázky

Naša škola je zaradená do siete škôl a školských zariadení pod Ministertsvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a na základe schválenia Regionálnym úradom verejného zdravotníctva má kapacitu na 24 detí. V triede pre deti od 2-4 rokov je 12 detí a v triede od 5-6 rokov rovnako.

Tri talentované a kreatívne učiteľky spoločne s pani riaditeľkou sa snažia vytvárať a udržiavať teplé a povzbudzujúce prostredie, v ktorom vaše dieťa môže rásť a zároveň skúmať svet okolo seba.

Naša Súkromná materská škola Včielka je otvorená od 6:30 do 16:30 hod počas pracovných dní.

Áno, okrem 10 mesiacov školského roka sme otvorený aj cez letné prázdniny. Naša škola je z dôvodov povinnej sanitácie zatvorená prvý júlový týždeň, posledný augustový týždeň, prvý januárový týždeň a cez vianočné prázdniny.

Áno, priamo pred budovou školy sú 4 parkovacie miesta. Okrem toho je možné zaparkovať aj na bočnej ceste.

S deťmi sme vonku denne. Máme za to, ako sa vraví, že neexistuje zlé počasie ale iba zlé oblečené dieťa. Približne od mája do konca októbra sme na dvore celý deň, dokonca tu desiatujeme, obedujeme aj olovrantujeme. Disponujeme krásnym skoro 10 árovým súkromným dvorom, plne oploteným.

Prednostne od 3 rokov. Avšak, ak nám to kapacita ovolí a máme miesto, prijímame aj deti, ktoré ku dňu nástupu majú dovŕšený vek 2 roky.

Oficiálny zápis na nový školský rok prebieha vždy počas mája. Prihlášku si však môžete podať celoročne a ak miesto nemáme, určite sa vám pani riaditeľka ozve ihneď, ako by sa uvolnilo počas roka.

Okrem aktivít, ktoré robíme s deťmi vrámci školského vzdelávacieho programu ponúkame aj krúžok anglického jazky v spolupráci s jazykovou školou (5 detí v skupine). Spolupracujeme so Základnou umeleckou školou, ktorá k nám chdí vyučovať tanečný krúžok. Tiež ponúkame plavecký krúžok, krúžok zimného korčuľovania a akutálne spúšťame krúžok bicyklovania v spolupráci s dopravným ihriskom v Prešove.

Kontaktujte nás prosím cez online formulár, telefonicky, emailom alebo cez sociálne siete. Pani riaditeľka sa vám ozve a dohodnete si obojstranne vhodný termín.

Máme vlastnú kuchyňu a staráme sa o vyváženú stravu detí. Využívame kvalitné lokálne a sezónne suroviny a v prípade, ak je takáto požiadavka varíme aj pre deti s rôznymi alergiami.

Adaptačný proces je veľmi individuálny a závisí od sociálnej zrelosti dieťaťa, od požiadaviek zo strany rodičov a od našej vstupnej diagnostiky. Veríme, že naša vlastná metodika adaptácie má pozitívny vplyn na úspešný vstup dieťaťa do školy.

Poplatky sú rozdelené na dve časti – školné a stravné. Všetko nájdete v našom cenníku (A, B, C), pričom si môžete vybrať cenník šitý na mieru pre vaše potreby a podľa veku vášho dieťaťa.

Kvalitné predprimárne vzdelávanie môže deťom výrazne posunúť štartovú čiaru k spokojnému, úspešnému a naplnenému životu. Spájame pedagogickú odbornosť s individuálným prístupom. Deti, ktoré od nás odídu na základnú školu, veríme, že budú harmonickými osobnosťami, ktoré budú pripravené reagovať na morálne, či spoločenské požiadavky v ich ďalšom živote.

Chceli by ste patriť do našej včielkovskej rodiny?

Je ten správny čas?

Do materskej školy prihláste dieťa iba v tedy, ak ste vy, rodičia, s tým stotožnení. Ak to tak cítite, je správny čas vybrať si školu.

Výber materskej školy

Určite si priority, čo od materskej školy očakávate. Či je súkromný sektor to, čo hľadáte.

Vybrali ste si nás?

Ak sme vám padli do oka, veľmi sa tešíme. Stačí si dohodnúť stretnutie s pani riaditeľkou a navštíviť nás osobne.

Podajte si oficiálnu prihlášku

Stiahnite si dokumenty potrebné k zápisu a následne vyplnené doručte naspäť k nám. Po rozhodnutí o prijatí budeme všetky ďalšie kroky prechádzať spoločne.

Naplánujte si návštevu a zažite atmosféru na vlastné oči

info@msvcielka.sk                  +421 907 285 528                Facebook                Instagram

Naplánujte si návštevu a zažite atmosféru na vlastné oči

info@msvcielka.sk                  +421 907 285 528                Facebook                Instagram