V našej materskej škole máme zriadenú vlastnú školskú jedáleň, ktorá prešla kolaudáciou – Súkromná školská jedáleň pri Súkromnej MŠ Včielka schválená Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu a tiež Regionálnym úradom verejného zdravotníctva.

• Naša kuchárka Agátka, pod dohľadom vedúceho školskej jedálne pripravuje každý týždeň vynikajúce a OBEDOVÉ MENU.
  • Jedáleň je moderne zariadená, prispôsobená na stravovanie pre 24 detí.
  • V školskej jedálni sa na prípravu jedál nepoužívajú geneticky modifikované potraviny.
  • Deti majú počas dňa zabezpečenú desiatu, obed a olovrant a okrem toho deti majú počas dňa k dispozícii porcie ovocia a čerstvej zeleninky
  • Pitný režim dodržavajú pani učiteľky spolu s pani kuchárkou poctivo – čistá voda, teplý čajík (aj z našich byliniek), či mlieko, v lete využívame rovnako bylinky na osviežujúce limonády

Prezentujeme zdravý životný štýl, varíme pestrú, zdravú a vyváženú stravu.

Ak má dieťa alergiu, prípadne sa musí stravovať inou diétou, pristupujeme k nemu individuálne a vieme mu poskytnúť po dohode s rodičmi individuálnu stravu.