MŠ Včielka

Milé mamičky a oteckovia.

Naša materská škola je moderná materská škola určená pre deti od 2-6 rokov. Nájdete nás v rodinnom dome s krásnym prostredím, bezproblémovým parkovaním a ľahkým prístupom z hlavnej cesty. Veľkorysé priestory školy boli upravené tak, aby sa u nás Vaše dieťa cítilo ako doma, malo pocit bezpečia, istoty. Včielka spĺňa všetky požiadavky Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ako aj Inšpektorátu práce, či Hasičského zboru.

Naša škola

… rešpektuje osobnosť každého dieťaťa, jeho slobodu a individuálny vývin, podporuje talent a rozvoj každého dieťatka podľa jeho danosti. Malé skupinky detí umožňujú dostatok priestoru k ich aktívnemu rozvoju. U nás sa Vaše dieťa pod dozorom profesionálneho pedagogického personálu môže hrať, učiť, maľovať, tvoriť, tancovať, spievať, športovať a bezproblémovo sa začleniť do detského kolektívu.

Na telefónnom čísle +421 919 191 436 si môžete dohodnúť obhliadku materskej školy.

SME PROFESIONÁLI

Zamestnávame profesionálnych učiteľov s praxou a láskou k deťom.

MÁME SUPER POLOHU

Prístup do našej školy je ideálny. Obísť ranné zápchy nie je problém.

KUCHYŇA JE MŇAM

Naša kuchárka Agátka varí zdravo a podľa noriem. U nás sa každé dieťa oblizuje 🙂

INDI-VINDI

Prinášame individuálny prístup a vyrovnaný dialóg. Uprednostňujeme invenčný postoj k výchove detí.

PRACUJEME NA SEBE

Absolvujeme školenia a kurzy, aby sme vašim deťom mohli ponúknuť viac a vedeli sme ich vždy prekvapiť niečim novým.

KRÚŽKY A PROJEKTY

Pripravujeme množstvo pravidelných aktivít striedajúcich sa v rámci týždňa, podporujúc všestranný rozvoj detí.